Spoštovani starši in skrbniki!

 

Tudi v letošnjem šolskem letu sodelujemo v Cici Veseli šoli in tudi letos nam je Covid-19 prekrižal načrte pri izvedbi vseh aktivnosti. Namesto, da bi skupaj z otroki v skupinah prebirali teme Cici Vesele šole in se zabavali, to z otroci počnete vi starši doma.

Ker pa v trenutnih razmerah lahko v branju teh strani uživajo le naročniki Cicidojev in Cicibanov, so se urednice revije Cicido in Ciciban v Založbi Mladinska knjiga odločile, da veselošolsko obzorje približajo vsem otrokom. Zato nam bodo občasno pošiljali ciciveselošolska gradiva, obogatena z namigi za dodatno delo. Vso gradivo bomo sproti objavljali na strani E-vsebine za otroke in starše pod rubriko Cici Vesela šola. Gradivo je namenjeno za starejše otroke.

 

Vabljeni!

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost