Vlada je na predlog posvetovalne skupine sprejela zaustavitev javnega življenja med 1. in 11. aprilom 2021.

Zato vas obveščamo, da bo vrtec zagotovil varstvo za tiste otroke, katerih starši opravljajo delo, ki je nujno za državo in družbo.

Za možnost vključitve otroka v vrtec od 1. 4. 2021 in do 9.4. 2021, je potrebno v vrtcu predložiti do srede, 31. 3. 2021 do 10.00:

• dokazila za oba starša, ki so podlaga za izkazovanje potrebe po varstvu otroka v  vrtcu z npr. potrdilom delodajalca, da starši opravljajo delo, ki je nujno za državo in družbo,
  • časovna potreba po varstvu otroka v  vrtcu (od kdaj do kdaj).

Prosimo vas, da potrebo o nujnem varstvu otroka s priloženimi dokazili pošljete na vrtec.medo@siol.net.

Varstvo za otroke, ki potrebujejo nujno varstvo bo urejeno na Prevojah v starem delu.

Lep pozdrav in ostanite zdravi

Cveta Rošer, mag. prof. PV
pom. ravnateljice in vodja VVE Medo