Spoštovani starši!

 

Seznanjamo vas z novo informacijo o plačilu vrtca.

S strani MIZŠ smo dobili okrožnico glede izvajanja vzgojno-izobraževalnega dela od 1.2.2021. Ta okrožnica je v nasprotju s prejšnjo okrožnico MIZŠ v kateri je bilo navedeno, da naj bi vlada RS v PKP 8 vključila določbo, da bodo starši, ki v času epidemije ne bodo pripeljali otroka v vrtec, oproščeni plačila vrtca.

Ta določba velja le za tiste vrtce, ki so v »črnih regijah«. Naš vrtec Medo je od 26. 1. 2021 v »rdeči regiji«, kar pomeni, da niste več oproščeni plačila vrtca, v kolikor otrok ostane doma. Starši ste torej dolžni plačati vrtec od 26.1.2021, v primeru odsotnosti se vam odštejejo stroški prehrane.

Če bo vlada RS odločbo o plačilu vrtca spremenila, vas bomo takoj obvestili.

Če je bi vaš otrok od 26. 1. 2021 v karanteni, vas prosimo, da nam pošljete odločbo o karanteni otroka, ki ste jo pridobili od NIJZ.

Hvala za razumevanje in ostanite zdravi.

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost