Spoštovani starši!

Počitnice se zaključujejo in že je pred nami novo vrtčevsko leto. Ker si vsi skupaj želimo še naprej ohranjati varno okolje za otroke in zaposlene vas prosimo, da si pred prihodom v vrtec preberete Protokol za prihajanje in odhajanje otrok in odraslih v vrtec in iz vrtca ter upoštevate splošna higienska priporočila (razkuževanje rok, pravilna uporaba maske, ohranjanje primerne razdalje).

Glede na odlok, ki ga je dne, 23. 8. 2021, sprejela Vlada RS, staršem in drugim osebam, ki pripeljejo ali odpeljejo otroka v vrtec ni potrebno izpolnjevati pogoja preboleli, cepljen, testiran (PCT). Za vse druge prihode staršev v vrtec (npr. ob uvajanju otroka – novinca v vrtec, na pogovorne urice in roditeljske sestanke) pa velja vselej tudi pogoj PCT, ki ga dokazujete s podpisano Izjavo o izpolnjevanju PCT pogoja.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in upoštevanje vseh ukrepov.

 

Vodstvo vrtca

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost