Spoštovani straši!

 

Na podlagi predloga OŠ Janka Kersnika Brdo, VVE Medo, je Občinski svet Občine Lukovica odobril nove cene programov predšolske vzgoje.

 

Nova cena velja od 1. septembra 2022 dalje, in sicer:

  1. starostno obdobje: 601,77 EUR
  2. starostno obdobje: 474,78 EUR

 Mesečni znesek živil znaša 49,00 EUR.

 

Razlog povečanja cene vrtca sta dvig stroškov dela, zaradi povečanja števila zaposlenih v skladu s potrjeno sistemizacijo za leto 2022/2023, ter dvig cen materialnih stroškov, zaradi rasti cen blaga, energentov, surovin in ostalih storitev v letu 2022.

Zaradi dviga cene živil je prišlo do povišanja zneska prehrane.

Višina vašega plačila se z odločbo določi kot odstotek, ki ga plačate starši od cene programa, v katerega je otrok vključen. Razliko krije občina stalnega bivališča otroka, torej v večini primerov Občina Lukovica.

 V veljavi še vedno ostaja pravica do brezplačnega vrtca za drugega otroka iz iste družine, ki je vključen v vrtec hkrati s starejšim sorojencem. Pravice do brezplačnega vrtca pa boste deležni tudi vsi starši, ki imate v vrtcu tretjega ali nadaljnjega otroka, ne glede na to, ali so starejši sorojenci še v vrtcu.

 

Zahvaljujemo se za razumevanje. 

 

 ravnateljica:

dr. Anja Podlesnik Fetih

 

 

Priloge:

(Skupno 453 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost