20. OBLETNICA VRTCA MEDO

Včeraj smo obeležili 20. obletnico delovanja vrtca Medo. Slavnostna prireditev pod naslovom Vrtec Medo poje in pleše je potekala v Kulturnem domu Janka Kersnika Lukovica. Na prireditvi so se nam predstavili otroci iz skupine Čebelice, Kresničke ter Zvezdice in Sončki iz Krašnje. Program so popestrili tudi naši najmlajši muzikanti na harmoniki Jaka Leban in Loti Ojstršek. Predstavila se je plesna šola Miki in ritmična gimnastika Bleščica. Naš program pa so popestrili tudi otroci, ki so vrtec Medo obiskovali že pred leti in sedaj obiskujejo že osnovno šolo, srednjo šolo in fakulteto. Mia Pogačar se nam je predstavila na prečni flavti, Gaja Osolnik na harmoniki in punce, Doroteja, Karolina in Rozalija iz družine Kink na godalih in klavirju. Vzgojiteljica Anka Juras je napisala besedlo Medvedkove pesmice, katero so vsi nastopajoči otroci zapeli ob koncu prireditve, ob instrumentalni spremljavi družine Capuder, hvala Larisi, Sofiji in Amadeju.

Vsem nastopajočim se najlepše zahvaljujemo.

Zahvaljujemo se tudi staršem, da so otroke pripeljali na prireditev ter s tem omogočili nam in otrokom, da se predstavimo in pokažemo kaj že znamo.

Ob tej priložnosti bi se najlepše zahvalili gospe županiji Olgi Vrankar za spodbudne besede ter za dobro sodelovanje z Občino Lukovica v vseh 20. letih delovanja vrtca Medo.

Zahvaljujemo se tudi našim donatorjem:

• GP Trojane, g. Bojan Gasior
  • Impuls, Domžale, d.o.o.
  • Mercator d.d.
  • Extra Lux d.o.o.
  • B-forma d.o.o.
  • Cvetličarna Floristica Slovenica Leonida Udovč s.p.
  • Čebelarstvo Nakrst
  • Montaža in vzdrževanje vodovodnih naprav Vodlan Albin s.p.
  • Društvo podeželjskih žena Blagovica – Trojane

Na koncu zaključujemo s pesmico!

Naš vrtec je domek,

kjer se igramo,